Меню сайту
Категорії розділу
Вільна творчість [7]
Для розміщення публікацій поза конкурсами, для тих, хто просто бажає ознайомити спільноту зі своєю творчістю
Журналістська робота [13]
есе, нарис, інтерв`ю
Літературний твір [70]
новела, оповідання, гумореска, оригінальний жанр
Словосвіт - 1 [60]
Конкурс Словосвіт
Конкурс літературної творчості «Словосвіт»
Контролюймо владу!
Про моніторинг міської ради
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Форма входу
Помилкам бій!
  Знайшли помилку?
 Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter!

(це не стосується конкурсних робіт, за їх грамотність відповідальність несуть виключно автори, адміністрація помилок в них не виправляє, якщо маєте до них зауваження - пишіть в коментарях до твору)

  Система Orphus
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Конкурсні роботи
Головна » Статті » Словосвіт - 1

Тільки відверто
- Та не бійся ти, усе пройде бездоганно! - такими словами намагався підтримати свою колегу Роман Різний, він знав як важко саме у цю мить зібратись із собою і зробити рішучий крок вперед.
- Тобі легко це казати, ти ж майже не будеш говорити, усю основну справу виконуватиму я, і ти знаєш - це досить важко!
- Тільки не кажи мені, що уся ця поїздка дарма, давай зберись із силами, ми ж стільки зробили, щоб добитись цієї зустрічі - вперед!
- Я знаю, це не перша наша робота, але деколи зриваєшся і так хочеться кинути усе! Гаразд, ти правий, давай уже починати. - сказавши це, дівчина з виразною рішучістю попрямувала до великого будинку, що ховався у тіні ще більшого саду.
- Мені б таку хату! Ей, почекай на мене! - крикнув дівчині у слід Роман і, тягнучи за собою камеру, кинувся за нею.
Стук у двері - і ось до них уже хтось прямує.
- О це ви, а ми ж саме про вас і згадували, проходьте далі, він чекає у кабінеті.
По цих словах двері відчинилися і немолода, проте красива жінка повела репортерів усередину. Коли проходили гігантську будівлю, важко було не помітити, яка краса навколо, всюди блиск і білизна, аж гостям ніяково стало - таку вишуканість вони бачать уперше.
За вітальнею на них чекав просторий кабінет, обшитий червоним деревом, а на стінах висіли чудернацькі картини із зображеннями видатних людей, серед яких чомусь опинився й Андрій Шевченко. Меблі у кабінеті були також із червоного дерева і вигравали блиском на сонці. Біля столу, на дивані, читаючи журнал, сидів Богдан Сильвестрович Ступка. Виглядав він зовсім по-домашньому і не скажеш, що знаменитий актор. У ньому була якась душевна простота і водночас особлива загадковість.
- О, ну, нарешті, а то я вже давно чекаю на вас, сідайте зручніше, приготуйтеся і почнемо, як ви тільки зможете. Було таке враження, що це він бере інтерв’ю, а не навпаки.
Коли усі підготування були позаду інтерв’ювання розпочалось.
Говорила тільки дівчина, проте Роман справно усе знімав на чималу камеру.
Привіт усім глядачам нашого телеканалу, з вами я, Соломія Вітвицька, і наше шоу "ТІЛЬКИ ВІДВЕРТО”. Сьогодні ми у гостях в актора театру та кіно, кумира мільйонів, зразкового чоловіка і батька, та й не гіршого дідуся - Богдана Ступки. На його рахунку понад сто ролей у кіно, понад п’ятдесят нагород за різні заслуги перед країною. Богдане Сильвестровичу скажіть усім, як вам це вдається?
- Здрастуйте, ну перш за все це не тільки моя заслуга, це заслуга і тих людей, з якими я працював упродовж усього мого життя. Та й здається мені, що нагород було набагато менше.
- Щодо нагород, якщо не помиляюся, ви були відзначені у листопаді 2008-го нагородою III міжнародного Римського кінофестивалю за найкращу чоловічу роль -в українсько- польському фільмі "Серце на долоні” режисера Кшиштофа Зануссі. Під час вручення нагороди ви сказали: "Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в цілому світі. Мрії повинні збуватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому”. Чи ці слова були щирі?
- О, я пам’ятаю той день, це була і справді визначна подія мого життя, а щодо мрії, то не збрехав: я і справді бажаю, щоб наші фільми були визнані світом. Але щоб їх визнавали, їх потрібно знімати, а останнім часом в Україні з цим щось туго.
- Саме тому більшість сучасних фільмів, у яких ви знялися і знімаєтеся, є російськими?
- В більшості випадків так, але подекуди у мене є друзі, які просять зніматись у їхньому кіно, хіба ж друзям відмовиш? Якби мене запросили на зйомки українського кіно, я б відразу погодився.
- Скажіть, яке ж кіно за вашою участю найбільше вам запам’яталося?
- Таких є два, це "Білий птах із чорною ознакою”( адже це мій дебют у кіно), а також "Тарас Бульба”, у якому грав головного героя. Не питайте чому, просто люблю цих персонажів і все.
- А можете нам розповісти про подальші ваші ролі у кіно?
- Якраз найближчим часом мають вийти картини у зйомках яких я і досі беру участь, це "Дім” , "Гра”, "Одного разу в Ростові”та "Безодня”. То все серіали російського походження.
-Так багато, та ви ж просто працюєте без упину. Мабуть, важко вам доводиться.
- Ну, не скажіть. Така робота для мене - завжди задоволення.
А що про це все думає ваша дружина?
- Ну, звісно, що не задоволена, бурчить, що вдома постійно немає, що я маю важкий характер. Каже: "Так, з тобою важко жити. Але як тільки подивлюсь спектакль, де ти виходиш на сцену, то знову закохуюсь і все пробачаю”. Ось вона - сила мистецтва. Інші міняють жінок, як рукавички, а я вчепився однієї і живу.
- І правильно робите. Наскільки мені відомо, акторство у вашій сім’ї досить популярне, починаючи ще з вашого дядька, подовжуючи вашим сином і, можливо, закінчуючи онуком.
- О, мабуть, ви праві. Я дуже пишаюся своїм сином Остапом, який пішов моїм шляхом, та й онуком не менш пишаюся, він також обрав цю дорогу. Одного разу Остап мені сказав жартома: "Тату, міняй прізвище, не забагато - двоє Ступок в одному театрі”. Я ж бо подумав, що він серйозно, ото сміху було.
- А як щодо хобі, ви ж їх маєте?
- Єдине моє хобі - це футбол, люблю "Динамо” і Шевченка - його портрет ви уже, мабуть, помітили на стіні мого передпокою, у нас це родинне.
- Що, футбол?
- Та ні, картини на стіні, у мого сина такі ж висять.
- У вас чудова сім'я, ви знаменита людина, колишній Міністр культури і мистецтв України, очолюєте академічний драматичний театр імені Івана Франка і, крім того, вам вручили звання Героя України. За що ви його отримали?
- За визначний особистий внесок у збагачення національної культурно-мистецької спадщини, багаторічну плідну творчу діяльність та високу професійну майстерність. Пху, ледве вимовив.
- Ви, мабуть, пишаєтесь таким досягненням?
- Звісно, але задирати носа ніколи не буду, адже сучасні актори тільки те і роблять, що показують щось із себе, а на практиці нічого не вміють і лиш техніка справно робить свою роботу на знімальному майданчику. Тож моя вам порада: не майте великої гордості в душі, але майте маленьку скромність у серці.
- Що ж ось і підійшов до кінця наш ефір. Ми були в гостях у великого актора Богдана Сильвестровича Ступки, дивіться нас наступного тижня. Бувайте.
- Чудова людина чи не так? - із захопленням говорила дівчина, велика людина, а носа не задирає.
-Гей, там, на палубі він - одружений! - вирішив підколоти Роман, якому уже набридла ця півторагодинна розмова у машині. Щойно виїхали з дому актора, як Соломія почала цю розмову і рот її не замовкав.
-Та що ти там знаєш, кермуй давай! - огризнулася та.
А ти помовчи, у нас далі Віктор Павлік.
Категорія: Словосвіт - 1 | Додав: Boom (16.11.2011) | Автор: Q.
Переглядів: 651 | Рейтинг: 1.9/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Випадкове фото
Пошук
Останні коментарі
 
 
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz