Меню сайту
Контролюймо владу!
Про моніторинг міської ради
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Форма входу
Помилкам бій!
  Знайшли помилку?
 Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter!

(це не стосується конкурсних робіт, за їх грамотність відповідальність несуть виключно автори, адміністрація помилок в них не виправляє, якщо маєте до них зауваження - пишіть в коментарях до твору)

  Система Orphus
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Блог
Головна » 2016 » Травень » 8 » Про Словосвіт 3
19:19
Про Словосвіт 3

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс літературної творчості юних стриян «СЛОВОСВІТ-3»

1. Загальні положення

Конкурс літературної та журналістської творчості юних стриян «Словосвіт-3» організовують Спілка стриян «Відлуння», Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре серце», міський відділ освіти.

Конкурс проводиться з метою виявлення талановитої, літературно обдарованої молоді, яка спроможна образно, лаконічно, влучно викладати своє бачення навколишнього світу, висловити свою громадянську позицію.

Проведення Конкурсу створюватиме умови щодо професійної орієнтації молоді, привертатиме увагу громадськості до літераторської та журналістської праці, сприятиме поширенню знань про рідне місто, виховуватиме у його учасників почуття патріотизму до “малої батьківщини” та України.                                  

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ

  - літературні твори (новела, оповідання, вірш, казка);
  - журналістські твори (есе, нарис, інтерв"ю, репортаж);
  - історіографічний твір (нарис, есе, спогади, інтерв'ю)

Конкурсантам пропонується тема, які має суспільне значення, може  сприяти розкриттю особистості учасників, їх бачення перспектив свого майбутнього життя, минулого та майбутньої  долі рідного міста. Ця тема образно виражена в рядках поезії відомого стриянина Віктора Романюка - “На березі річки гірської Стрий-місто кохане стоїть”.

Конкурсанти змагатимуться і розвиватимуть вищеозначену тему в підтемах з наступними назвами:

  • “Легенди старого міста”,
  • “Бережімо те що маємо”,
  • “Стрий — місто чотирьох культур”,
  • “Пишаюся  стриянином”.
  •  Твір на вільну тему, пов'язаний з рідним краєм. 

2. Органи управління Конкурсу

Для підготовки та проведення Конкурсу створюється Організаційний комітет. Склад організаційного комітету Конкурсу визначається спільним рішенням організаторів Конкурсу із залученням представників навчальних закладів, методичного кабінету міського відділу освіти. Для оцінювання робіт конкурсантів створюється конкурсна комісія, яка визначає переможців та лауреатів Конкурсу. Склад Конкурсної комісії затверджується Організаційним комітетом Конкурсу. 

3. Умови участі та порядок проведення Конкурсу 

До участі в Конкурсі запрошуються учнівська молодь середніх шкіл (5-11 кл.), професійних училищ, коледжу м.Стрия.

Кожен бажаючий незалежно від віку і роду занять також може взяти участь в проекті поза конкурсом. Ці дописувачі будуть сформовані в окрему групу. Кращі роботи будуть відзначені преміями за окремою класифікацією.

На конкурс приймаються оригінальні неопубліковані роботи за умови, що  отримають від правовласників безкоштовне право на публікацію. За своїм об"ємом  роботи мають бути не більшими за три сторінки друкованого тексту (А-4; 12-ий шрифт). Зважаючи на специфіку Конкурсу допускаються і вітаються додатки до робіт у вигляді анімацій, поштівок, слайд- презентацій тощо.             

Порядок участі в Конкурсі 

Реєстрація розпочинається з 10 травня 2016 р. Претенденти, що бажають взяти участь у Конкурсі, реєструються по формі, яку буде розміщено на веб-сайтах  www.novyi-stryi.at.ua, www.dobreserce.com, www.eco-tourist.lviv.ua, в соціальних мережах, або заповнивши паперовий варіант (який ви зможете отримати від організаторів чи в учбовому закладі).

Подані заяви перевіряються членами Організаційного  комітету, ніки учасників, які допущені до участі у конкурсі оприлюднюються на сайтах, вказаних вище на наступний день. Це означає, що конкурсанти можуть подавати свої твори до 20 жовтня 2016 р. на e-mail: slovosvit.stryi@gmail.com або особисто з флеш-носія.  

Організаційний комітет забезпечує друкування робіт конкурсантів (формат А-4) та  передає їх Конкурсній комісії.

З 1 червня по 30 жовтня Конкурсна комісія ці роботи розглядає, оцінює та здійснює остаточний вибір трьох найкращих робіт в кожному жанрі номінації. Переможцями можуть бути визнані ті роботи, які відповідатимуть критеріям, необхідним для їх опублікування.

Роботи конкурсантів  розміщуються  на веб-сайтах www.novyi-stryi.at.ua,   www.dobreserce.comwww.eco-tourist.lviv.ua та соціальних мережах

Кожен учасник протягом Конкурсу буде фігурувати під ніком (у тому числі на етапі оцінювання творів та підбиття підсумків). Справжні імена конкурсантів буде оприлюднене під час нагородження переможців та лауреатів. 

4. Підбиття підсумків та заохочення переможців та лауреатів Конкурсу 

На підставі свого рішення Конкурсна комісія з 1 по 10 листопада 2016 р. визначає переможців та лауреатів. Переможцями вважаються учасники, які зайняли перше місце,  лауреатами – учасники, що посіли друге, третє місця.

       Переможці Конкурсу у кожному жанрі нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою у розмірі 1500 грн.

Лауреати Конкурсу у кожному жанрі  нагороджуються:

за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 800 грн;

за третє місце – дипломом лауреата та цінним подарунком.

 Нагородження переможців та лауреатів проводиться урочисто організаторами Конкурсу,  членами Організаційного комітету та Конкурсної комісії в листопаді місяці.

Інформаційні матеріали про проведення Конкурсу, фотографії переможців та лауреатів розміщуються оргкомітетом на офіційних веб-сайтах СГО “Новий Стрий” www.novyi-stryi.at.ua, Благодійного Фонду Олега Канівця «Добре серце» www.dobreserce.com, ГО «Еко-Турист» www.eco-tourist.lviv.ua та соціальних мережах.

    Узагальнені матеріали щодо організації та проведення Конкурсу оприлюднюються в ЗМІ.

Організаційний комітет: 

- створює та веде базу даних учасників Конкурсу;

- організовує вивчення та поширення робіт переможців та лауреатів Конкурсу  і висвітлює цей досвід у засобах масової інформації. 

Конкурсна комісія 

- визначає основні критерії оцінювання робіт конкурсантів, про що    повідомляє Оргкомітет та учасників Конкурсу;

- розподіляє обов"язки між своїми членами;

- підводить підсумки оцінювання робіт конкурсантів, про що повідомляє Організаційний комітет Конкурсу.

При доведених фактах  порушення учасниками Конкурсу етичних норм (компіляції творів, колективного авторства тощо) результат оцінки праць причетних до цього  конкурсантів може бути анульовано рішенням Організаційного комітету. 

5. Фінансування Конкурсу 

Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок благодійних коштів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством. 

Завантажити положення

Зареєструватися на конкурс

Завантажити паперовий варіант анкети

Списки зареєстрованих учасників.

Переглядів: 1629 | Додав: vipsikora | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Випадкове фото
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Останні коментарі
 
 
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz